Project Description

logo KSW

Harbour Land to największy kryty park rozrywki w Bangkoku. Każdy budynek posiada kilka poziomów atrakcji dla dzieci, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające rodziny.

Tradycyjnie dla tego typu obiektów nieodłącznym elementem są malowidła ścienne. Prace malarskie obejmowały zagospodarowanie ścian na trzech poziomach, malowanie podłóg, elementów 3D oraz nietypowych konstrukcji.

malujemy kukurydzę
kukurydza
kukurydza
kukurydza
vinci

Co trzy głowy, to nie jedna.

vinci

Czasami jest tak, że w ostatniej chwili klient zmienia założenia projektu. W takim przypadku osoby takie jak my muszą dosyć mocno wygimnastykować swoje umiejętności kreatywne i warsztatowe. Improwizacja staje się główną siłą napędową ratując całą sytuacje. Malowanie bez referencji, wizualizacji jest najtrudniejszą formą malowania na ścianie. W takich przypadkach doświadczenie i pewność siebie jest nieodłącznym elementem udanego malowidła.

Tematem malowideł była roślinność, warzywa, uprawy… to co kojarzy się z wytwarzaniem zdrowej żywności. Dodatkowo doszła ściana w stylu japońskim oraz malowanie oznakowania na podłodze farbami dwuskładnikowymi.

japoński mural, malarstwo z motywem japońskiej fali
japońska fala
ryby, woda, japoński motyw
vinci
podmalówka
podmalówka
podmalówka
malowanie pasów na podłodze
malowanie pasów na podłodze
wiatrak, łąka
wiatrak, łąka
vinci
fasola szkic
fasola, warzywa, malowidło na ścianie
fasola, warzywa, malowidło na ścianie
vinci

Zobacz jak malujemy w parku rozrywki:

fasola szkic
vinci
praca na budowie

Zakres działań:

  • improwizacja

  • współpraca z zespołem

  • praca w technikach natryskowych

  • praca na wysokościach