Project Description

Black Glass to projekt muzyczny zainicjowany w 1999 roku przez Mirrormana, niezależnego polskiego muzyka i fotografa.Twórczość zespołu to fuzja różnych gatunków – od klasycznego trip-hop i muzyki elektronicznej po dark ambient. Brzmienie Black Glass to wypadkowa wielu czynników, począwszy od analogowych, starych instrumentów klawiszowych po sposób nagrywania i masteringu.

DJ KOSTEK

Projekt do którego zostałem zaangażowany kilka lat temu, składa się z pięciu krótkich animacji i promuję  płytę Black Glass „Holy Rain”. Tajemniczość, która kryję się za tym projektem jest świadomym zabiegiem wprowadzonym przez Mirrormana.

„Historia, którą obejrzysz wydarzyła się naprawdę, ale nie pytaj o dom, w którym znajduje się ten pokój”. Scenariusz: Mirrorman.

dzieci z Czarnobyla, pomoc, in the fog

’Inertia’ oraz 'Castle In The Fog’ – są to projekty, które mocno angażują się w pomoc materialną dla dzieci ze wschodniej części europy. Moja cegiełka w formie zaangażowania i zrealizowania dwóch animacji, przyczyniła się do uratowania kilku najmłodszych mieszkańców skażonych miejsc. Całkowity dochód ze sprzedaży albumu 'In The Fog’ oraz poszczególnych utworów sfinansuje operacje kardiologiczne ratujące życie najbiedniejszych dzieci z Ukrainy i Białorusi cierpiących na skutek katastrofy nuklearnej w Czernobylu w 1986 roku. Film z sierocińca dla dzieci ze schorzeniami genetycznymi w Vesnovie (Białoruś) wykorzystano za zgodą Chernobyl Children International.