Project Description

leos lekland

Leos Lekland to największy park rozrywki dla dzieci w całej Skandynawii. Kilkadziesiąt obiektów rozmieszczonych po całej północnej Europie świadczy o wielkiej popularności Leosa oraz dużym zapotrzebowaniu na takie obiekty. Hale zachwycają bogatym asortymentem dekoracji, tworzonymi przez renomowane firmy z całego świata. Malowidła na ścianach i wielkie rzeźby słoni, żyraf, małp czy aligatorów są dodatkami, które wzbogacają atrakcje dla dzieci, tworząc niezwykłe i wyjątkowe miejsce do wspólnych zabaw.

Dżungla z dinozaurami, malowidło ścienne

Projekty zostały zrealizowane w Pori-jest to miasto położone w zachodniej części Finlandii. W tym projekcie miałem dwa zadania: 1. Pomalowanie pokoju urodzinowego w dżungle z dinozaurami-koncepcja w dużym stopniu opierała się na moim pomyśle. Jedyne wytyczne klienta ograniczyły się do kolorystyki i zaakcentowania dekoracji 3d, które są nieodłącznym elementem każdego pokoju.

jaja, małe dinozaury, malowidło, Vinci
pterodaktyl, malunki na ścianie, fajne malunki
Tyranozaur, mięsożerne, 3d, malowidło na ścianie
Dżungla, trawa, liście, zieleń, malowidło
w pracy, podczas malowania, malujemy dżungle
pokój z dekoracjami 3d
trony, pokoje, pterodaktyl
liście 3d, ozdobniki w pokoju urodzinowym

2. Pomalowanie”Parkour”-górnej części  hali. Jest to część w której najmłodsi mogą pokonywać różne przeszkody i zdobywać nowe przygody. Malowidło nawiązuje do zniszczonych, opuszczonych świątyń w których monumentalne rzeźby dodają klimatu całemu pomieszczeniu. Duża powierzchnia malowidła wymagała odpowiedniego tempa pracy oraz dopasowanie odpowiedniego systemu pracy, żeby wyrobić się w krótkich terminach.

mural świątynia, ruiny, Finlandia
Malowidło zrealizowane w zachodniej części Finladii
Fragment ruin w Finlandii
Concept art na ścianie, koncepcje
wejście mural
Concept art na ścianie, koncepcje
Concept art na ścianie, koncepcje
szkic posągu, popiersie
rzeźba, głowa, detal, malunek
hala dla dzieci

Zakres działań:

  • kompozycja

  • własna paleta kolorów

  • budowa wielu planów

  • improwizacja