Harbour Land jest największym krytym parkiem rozrywki w Bangkoku. Każdy budynek posiada kilka poziomów atrakcji dla dzieci, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające rodziny. Tradycyjnie przy takich obiektach nieodłącznym elementem są malowidła ścienne.

Prace malarskie obejmowały zagospodarowanie ścian na trzech poziomach, malowanie podłogi, malowanie elementów 3d oraz malowanie nietypowych konstrukcji.

Co trzy głowy, to nie jedna.

Czasami jest tak, że w ostatniej chwili klient zmienia założenia projektu. W takim przypadku osoby takie jak my muszą dosyć mocno wygimnastykować swoje umiejętności kreatywne i warsztatowe. Improwizacja staje się główną siłą napędową ratując całą sytuacje. Malowanie bez referencji, wizualizacji jest najtrudniejszą formą malowania na ścianie. W takich przypadkach doświadczenie i pewność siebie jest nieodłącznym elementem udanego malowidła.

Tematem malowideł była roślinność, warzywa, uprawy… to co kojarzy się z wytwarzaniem zdrowej żywności. Dodatkowo doszła ściana w stylu japońskim oraz malowanie oznakowania na podłodze farbami dwuskładnikowymi.

Zobacz jak malujemy w parku rozrywki:

praca na budowie

Zakres działań:

  • improwizacja

  • współpraca z zespołem

  • praca w technikach natryskowych

  • praca na wysokościach