leos lekland

Leos Lekland to największy park rozrywki dla dzieci w całej Skandynawii. Kilkadziesiąt obiektów rozmieszczonych po całej pn europie świadczą o wielkiej sile Leosa oraz wielkim zapotrzebowaniu na takie obiekty. Hale posiadają bardzo bogaty asortyment dekoracyjny, tworzone przez wiele wyśmienitych firm z całego świata. Malowidła na ścianach, wielkie rzeźby słoni, żyraf, małp, czy aligatorów są dodatkami, które wzbogacają atrakcje dla dzieci, tworząc niesamowite i wyjątkowe miejsce do wspólnej zabawy.

Dżungla z dinozaurami, malowidło ścienne

Projekty zostały zrealizowane w Pori-jest to miasto położone w zachodniej części Finlandii. W tym projekcie miałem dwa zadania: 1. Pomalowanie pokoju urodzinowego w dżungle z dinozaurami-koncepcja w dużym stopniu opierała się na moim pomyśle. Jedyne wytyczne klienta ograniczyły się do kolorystyki i zaakcentowania dekoracji 3d, które są nieodłącznym elementem każdego pokoju.

2. Pomalowanie”Parkour”-górnej części  hali. Jest to część w której najmłodsi mogą pokonywać różne przeszkody i zdobywać nowe przygody. Malowidło nawiązuje do zniszczonych, opuszczonych świątyń w których monumentalne rzeźby dodają klimatu całemu pomieszczeniu. Duża powierzchnia malowidła wymagała odpowiedniego tempa pracy oraz dopasowanie odpowiedniego systemu pracy, żeby wyrobić się w krótkich terminach.

mural świątynia, ruiny, Finlandia
hala dla dzieci

Zakres działań:

  • kompozycja

  • własna paleta kolorów

  • budowa wielu planów

  • improwizacja